Luxusní designové akvária

Dnešní doba změnila i akvaristiku. Ty tam jsou tradiční akvária, dneska jsou v popředí luxusně vypadající atraktivní akvária, které zaujmou na první pohled.  

Nová akvaristika

Proč si domů pořizovat vůbec akvárium, ať už sladkovodní či mořské? Pro mnoho lidí platí, že u akvária se dá skvěle relaxovat a člověk se zcela uvolní při pozorování živých organismů. Je to podobné, jako byste měli kousek přírody přímo ve vaší místnosti. Můžete se klidně kochat přírodou a nic vás neruší. Nejnovější luxusní designová akvária propojují funkčnost a estetiku a díky tomu skvěle zapadnou do jakéhokoliv prostoru.

Běžná akvária jsou prostorově náročná, proto se designové akvária vyrábí jako obraz. Filtrační jednotky jsou uzpůsobené tak, že je celé akvárium zautomatizované. Uvnitř akvária je jedinečný harmonický ekosystém, který se vyvíjí. Obrazové akvárium vynikne ve vztahu ke svému okolí, minimalistický princip zapadne přesně do koncepce nápaditého nábytku do rodinného domu nebo i v kanceláři. 

Technické řešení

Nádrže jsou vsazeny do elegantního rámu, který se zavěsí na zeď stejně jako obraz. Filtrace je dokonale ukryta a díky svým rozměrům se hodí i do malých bytů. Optimální osvícení spolu s kvalitní filtrací je vhodné pro kterékoliv sladkovodní ryby.