Dveře pro vaše mazlíčky

Více než polovina domácností má alespoň jednoho psa nebo kočku jako domácího mazlíčka. Stále více zvířat se stává součástí rodiny.

I když je běžné mít větší psy na dvoře pro bezpečnost, většina majitelů také umožňují pro jejich mazlíčky vchod do domu. Ale stále potřebují pravidelný přístup k přírodě.

Použití nádoby na výkaly nabízí kočkám krytý záchod, ale pes musí vždy jít ven. To obvykle znamená získat pozornost páníčka, jít otevřít dveře.

Zajištění dveří pro mazlíčky umožňuje zvířatům přicházet a odcházet, aniž by někoho rušili. Vašim mazlíčkům to bude chviličku trvat než si dokáží sami otevřít nové dveře.

Osobní styl

dvere
Dveře pro mazlíčky se dodávají v různých velikostech, stylech, barev a možnosti zabezpečení, aby vyhovovaly individuálním potřebám zvířete a majitele domu.

Psí dveře a klapky pro kočky jsou k dispozici pro montáž na pevné dveře, prosklené dveře a dvojí dveře. Mohou být navrženy tak, aby šli otevřít pouze jedním způsobem nebo obojím a lze je uzamknout pro bezpečnost.

Aby se zabránilo otevření právě používaný nevítané návštěvníků, kun a jiných malých zvířat, některé dveře jsou osazeny čidly, která se odemknou pouze tehdy, když detekují magnetický proužek ve zvířecím obojku.

S tímto přístupem bude mít váš mazlíček skutečně svůj vlastní klíč k otevření dveří a zajistíte pro něj vstup, aniž by byl povolen neoprávněný přístup.

Dimenzování vašeho domácího mazlíčka

dvere-pro-psa
Určete velikost dveří, které potřebujete před nákupem – nejprve tedy změřte šířku ramen vašeho domácího mazlíčka.

MĚŘENÍ bříška a VÝŠKY zvířete od země je velmi důležité a také určení vzdálenosti od podlahy ke spodní části dveří pro domácí zvířata.

Základna by měla být vyšší než břicho a výška, tak aby zvíře mohlo snadno projít.

Také zvažte agilnost vašeho domácího mazlíčka. Starý artritidou postižený pes nebo kočka s nadváhou nebude používat vstup, pokud vyžaduje energickou výdaj nebo skok.