Jak zbavit nemovitost zápachu

Občas se stává, že potřebujeme nemovitost zbavit určitého zápachu. Nemovitost může zapáchat z různých důvodů. Buď v něm bydleli kuřáci, majitelé s domácími mazlíčky, ale často byt zapáchá i po starých lidech, kteří už neuklízeli, nevětrali a neměli nikoho, kdo by jim pomohl s hygienou apod.

Takový byt můžete buď zdědit, případně koupit, protože cenová nabídka byla lákavá. Ovšem v takovém případě nestačí pouze uklidit, vyvětrat a pořídit aromatické vůně. Mnohdy se takového zápachu nezbavíte ani v případě, že vymalujete a vyměníte koberec. Nevábné pachy jsou doslova zažrané do zdí a do podlahy. To se ještě umocní v případě domácích mazlíčků, kteří svou potřebu vykonávali, kde se jim zachtělo, případně u značkujících koček. V takovém případě je nutné stěny seškrábat až na omítku a vyměnit i parkety. Co s takovou nemovitostí?

Neházejte flintu do žita – zkuste čištění ozonem

Už jste slyšeli o čištění ozonem? To neznamená, že vás nečeká s takovou nemovitostí kus práce. Jenže i tak nebývá snadné zbavit nemovitost zápachu, byla-li po dlouhou dobu zanedbávána. Proto je vhodné vyčistit celkově ovzduší od virů, bakterií, plísní, zápachů a nemovitost celkově dezinfikovat. Odstranění zápachu a dezinfekce prostor se provádí generátoru ozonu.

Zápach dokáže zničit radost

Díky desinfekce ozonem dojde k odstranění zápachu z cigaret, zvířat, vaření, spálenin, nevětraných věcí, zatuchliny, plísně. To vše může vážně ohrozit člověka na zdraví. Nehledě na to, že pobýváte-li delší dobu v takovém prostoru i po obyčejném vymalování a vyvětrání, zápach o sobě stále dává znát a může vás z toho bolet hlava. Rozhodně to na komfortu nepřidá, ačkoliv budete mít nemovitost na pohled hezky upravenou, uklízenou. Zápach je zlo, které zničí pohodu, komfort a radost z nového bydlení. Nehledě na to, že se může zabydlet i v novém nábytku a textiliích, a to určitě není to, po čem toužíte.