Komín? Vsaďte na kvalitní nerezový…

Jakmile vyřešíte otázku vytápění, vynoří se další, stejně neodbytná. Jak budete realizovat odvod spalin? Není třeba uvažovat nad komínem, pokud jste se rozhodli pro vytápění tepelným čerpadlem a vařit budete na indukční desce. Nicméně patříte-li k většině, která se rozhodla šetřit životní prostředí i svou peněženku tím, že bude topení realizovat spalováním tuhých paliv, je určitě komín podstatnou součástí vašeho domu.

 

V dnešní době existuje široký výběr různých řešení specializovaných či naopak univerzálních komínů, porozhlédněte se na Komíny-nerez.cz, kde je pro vás připraven široký sortiment komínových systémů. Na komínu není dobré šetřit, máte-li již stávající komín a chcete přejít na tuhá paliva, stačí jen váš komín vylepšit a bude fungovat dál jako nový. Řešením je nerezová komínová vložka, která je maximálně odolná vůči vysokým teplotám, agresivním spalinám i vlhkosti.

 

Chcete-li budovat komín nový, navštivte Komíny-nerez.cz a vyberte si nerezový komín na míru. Je to jednoduché, nerezové komíny se totiž sestavují z jednotlivých dílů, stačí si tedy rozmyslet, kudy je třeba komín vést a jaké díly tedy budete potřebovat. Potom už zbývá jen komín smontovat dohromady. Díky velké variabilitě dílů dosáhnete snadno splnění vašich požadavků na vedení komínu i připojení ke kouřovodu.

 

Sestavování komínu z jednotlivých dílů má také další výhodu, nerezové komíny se velmi snadno sestavují a instalují díky jednoduché manipulaci s lehkými díly. Navíc můžete nerezový komín díky nízké hmotnosti instalovat na dům i dodatečně, protože nepotřebuje žádné základy a lze jej připevnit i na fasádu. Navzdory lehkosti je však komín nanejvýš kompaktní a pyšní se dlouhou životností. Nerezový komín je vhodný k odvodu spalin vzniklých z hoření tuhých, kapalných i plynných paliv, tak neváhejte a rozhodněte se pro něj i vy.