Výběr spotřebičů a testy

Pokud si právě vybíráte nové spotřebiče do domácnosti, neměli byste zapomenout si pečlivě přečíst údaje na výrobku a zjistit si informace o výrobci. Ne všechny spotřebiče jsou dneska kvalitní. Pro ušetření času lze využít různé testy, které vám pomohou vybrat kvalitní spotřebiče do domácnosti, třeba využijte Testkvality.cz a získáte neocenitelné informace.

Pozor na energetickou třídu u praček

Pokud si vybíráte novou pračku, měli byste dbát především na energetickou třídu, která vám ušetří nemalé peníze za energie a vody. Dále vám test praček sdělí, jestli se jedná o tichou pračku, kolik prádla se vejde do bubnu, úhel otvírání dvířek, počet programů či jak je složité ovládání. Ušetří vám to mnoho času při výběru.

Co se týče sušiček, tak vám sušičky prádla test pomůže vybrat tu nejlepší. Donedávna byly sušičky spotřebičem s velkou spotřebou elektrické energie. Nyní jsou sušičky daleko méně náročné a test vám řekne, které určitě nevybírat, které sušičky mají dobrý poměr cena / výkon, či jak brzy se vrátí investice do dražší sušičky.

Myčky nabízí i záruku na prorezavění

V případě, že sháníte dobrou myčku nádobí, tak vám pomůže myčky nádobí test. Těch je na trhu mnoho druhů, především se rozlišují na volně stojící a vestavěné.  Důležité je dát pozor na energetickou náročnost, množství náplně, počet mycích programů a samozřejmě na záruku proti prorezavění.