Lepší bydlení v pasivních domech

Návrh pasivního domu

Pasivní domy jsou bydlením blízké budoucnosti – slučují nízké náklady na provoz a moderní technologie, které zajistí, že se uvnitř budete cítit opravdu jako doma. Pasivní domy od firmy Pasea s.r.o jsou postaveny z přírodních a recyklovatelných materiálů a využívají obnovitelných přírodních zdrojů. Náklady na provoz domu se díky tomu výrazně snižují – ušetřit můžete až 90% prostředků na vytápění! Pasivní domy na klíč vám zaručí nízkou pořizovací cenu a vysoký komfort. Zabudovaná technická zařízení a nejmodernější technologie zajišťují bezvadné větrání, přesnou regulaci tepla podle potřeby a stálý příliv čerstvého vzduchu.

Domy jsou rovněž v souladu se zásadami pro ekologické domy. Dle zahraničních zkušeností se jedná o domy, které svou konstrukcí, materiály, náklady na jejich výrobu a vlastní výstavbou zatěžují co nejméně životní prostředí. Pasivní rodinné domy Pasea proto používají přírodní a recyklované materiály a zároveň využívají obnovitelné zdroje energií.

Pasivní domy značky Pasea jsou stavěny vždy s využitím velmi účinné topné a větrací soustavy s rekuperací tepla. Vysoký důraz je kladen na neprůvzdušnost obvodových konstrukcí, která je prokázána Blow-door testem u každé realizace zvlášť. Úspora na vytápění a ohřevu může být až 90% oproti běžným domům s tím, že jsou jako zdroj tepelné energie využívány vždy obnovitelné zdroje.