Neriskujte faux pas a pronajměte si párty stan!

Chystáte se uspořádat zahradní párty a pozvete své nejbližší přátele? Nebo snad rovnou pompézní oslavu, které se zúčastní desítky lidí? Chcete-li, aby akce dopadla na jedničku s hvězdičkou, budete se muset postarat o několik základních věcí. Skvělé jídlo, ještě lepší zábava a… zázemí, které účastníky ochrání před vrtkavým počasím. Kam tím míříme? Akce pod širým nebem je dobrý nápad, ale jen za předpokladu, že na ni nechybí párty stan.

Neriskujte, že se počasí z minuty na minutu promění. Deštěm zalitá jídelní tabule a promáčení hosté nejsou dobrou vizitkou hostitele. Nepříjemné však nejsou ani ostré sluneční paprsky a prudší poryvy větru. Tomu všemu lze zabránit prostorným přístřeškem v podobě párty stanu. Je k mání v širokém spektru rozměrových variant a hodí se pro všechny druhy akcí.

abcreality.net_azrent_cz_01

Nůžkové párty stany pro komornější akce

Cenově dostupný pronájem párty stanu nabízí renomovaná společnost AZrent. Pro zahradní párty jsou jako stvořené stany s nůžkovou konstrukcí typu Easy-up. Sestavení je rychlé a naprosto bezproblémové i bez předchozích zkušeností. Stačí si vybrat vhodnou rozměrovou variantu (3 x 3m nebo 6 x 3m), případně propojit více stanů mezi sebou.

abcreality.net_azrent_cz_02

Trubkové párty stany zastanou i funkci dočasného skladu

V rámci větší akce přijde vhod trubkový stan. Využijete ho jako společenskou místnost, zastřešení venkovní kuchyně, ale také jako dočasný sklad či prodejní stánek. S ohledem na náročnější montáž se vyplatí využít služeb půjčovny a nechat si stan smontovat.

Obrátíte-li se na AZrent, budete si moc zapůjčit párty stan i veškeré doplňky a příslušenství. Ať už jde o osvětlení, stojany na odpadkové pytle, závažové desky, popelníky, zahradní nábytek, gril nebo venkovní topidla, neodejdete s prázdnou. Půjčovna vám vyjde vstříc a v případě potřeby se postará o veškerý servis. S tím má ostatně bohaté zkušenosti –  již od roku 2009 nabízí také base camp.

Další informace o pronájmu párty stanů a příslušenství najdete na www.azrent.cz.