Jak hledat nové bydlení v Praze?

Chcete se přestěhovat do našeho hlavního města, ať už z pracovních důvodů, za partnerem nebo partnerkou nebo prostě jen máte rádi velkoměstský život a chcete si jej užívat přímo v centru dění? Nebo bydlíte v Praze dlouhodobě, ale vaše současné bydlení vám již nevyhovuje svou lokalitou, dispozicemi nebo stářím budovy a chcete si najít v Praze nové bydlení? V současné době je doslova ideální doba k výběru bydlení v Praze. Ceny nemovitostí jsou levnější, než dříve a navíc je nabídka opravdu velmi pestrá.

V každé části Prahy vznikají nové projekty

Jestliže hledáte nové bydlení v Praze, opravdu jste si zřejmě nemohli vybrat lepší dobu. Nabídka je totiž širší než kdy předtím. Zejména u nově realizovaných developerských projektů. Nové developerské projekty Praha vznikají na celém území našeho hlavního města. V současnosti je možné vybírat z desítek různých projektů od několika předních developerů. Developeři stále vybírají atraktivnější lokality pro výstavbu nových projektů a při výstavbě využívají nejnovější poznatky a technologie pro výstavbu.

abcreality.net_finep_cz_01

Největší nabídku tvoří byty

Zájemci o nové bydlení v hlavním městě nejčastěji vyhledávají byty na prodej Praha. V této oblasti je také největší nabídka developerských projektů. Drtivou nabídku developerských projektů totiž tvoří bytové domy nebo komplexy bytových domů. A jaké lokality jsou u nových rezidentů nejžádanější a jaké dispozice bytů jsou nejoblíbenější? Odpověď se můžete dočíst v tomto článku.

abcreality.net_finep_cz_02

Dají se najít i rodinné domy

I když je největší nabídka i poptávka v Praze soustředěna na nové byty, stále vyhledávanější jsou pro rodiny s dětmi také domy na prodej v Praze a jejím okolí. Developerské projekty na rodinné domy se dlouhá léta soustředily zejména na příměstské oblasti našeho hlavního města, ale v současnosti vzniká hned několik projektů i ve vnitřních částech Prahy.