Oživte svůj domov netradičním interiérovým stíněním

Stínění je v dnešní době nedílnou součástí každé domácnosti, ať již bydlíte v bytě na sídlišti nebo v domě na venkově. Správné stínění je důležité pro zachování teploty a příjemných podmínek v bytě, stejně jako pro udržení tak důležitého soukromí. Při výběru stínící techniky se již nemusíte omezovat na běžné žaluzie a závěsy, ale můžete být mnohem originálnější a dokonce stínění využít pro oživení a zkrášlení vaší domácnosti.

Řeč je zde o dekorativní interiérové stínící technice, která přináší do vašeho domova styl a originálně plní svou funkci. V této oblasti jsou v současné době nejrozšířenější právě látkové rolety.

Látkové rolety

Tento typ interiérového stínění je jednak praktický, ale mezi jeho hlavní přednosti patří zejména design a dekorativní vlastnosti. Není dokonce problém si nechat vyhotovit látkové rolety s vlastním potiskem a na míru, takže získáte velmi originální a zároveň praktické stínění, které se bude hodit do jakéhokoliv interiéru. Pokud hledáte ve vyhledávači  látkové rolety Plzeň, pak vězte, že mezi špičkové výrobce patří firma Bematech, s.r.o., která je známá pro svou vysokou kvalitu a širokou škálu produktů.

Římské rolety

Římské rolety jsou v současnosti dalším trendem, který se šíří českými domácnostmi a nahrazují běžné žaluzie a záclony. Důležitý je zde především širokých výběr látek, ze kterých si můžete vybírat nejen dle jejich designu, ale především podle jejich gramáží. Od průsvitných až po plně zatemňující látky. Další výhodou je pak jejich snadná údržba, při které stačí pouze látku odepnout, vyndat výztužný materiál a vyprat.

Rolety den a noc

U rolety den a noc se na látce střídají transparentní a zatemňovací pruhy. Jejich vzájemné překrývání umožňuje vysokou regulaci průniku světla. Výhodou je také snadná údržba látky, kdy se drobných nečistot snadno zbavíte navlhčeným hadříkem nebo vysavačem. Luxusní variantou je produkt Twintex , který dokáže velmi efektivně skloubit přednosti látkových rolet, žaluzií, případně nahradit záclony.

Pokud hledáte způsob, kterým vnesete do svého interiéru neotřelý design a styl, je interiérové látkové stínění tím, co vám tento úkol poměrně rychle a lehce usnadní. S tím vám může pomoci také firma MK rolety, která všechny tyto a mnohá další řešení stínění realizují v Plzeňském kraji a v Praze. Stačí si jen vybrat to pravé, co se hodí do vašeho domova či firmy.