Zbrusu nový developerský projekt roste na Michelské stráni

Praha 4 se v posledních letech stává novodobým centrem města. V této pulzující městské lokalitě je stále větší poptávka po bydlení. Nároky na bydlení jsou ovšem stále větší. Noví obyvatelé chtějí bydlet moderně, komfortně a na zajímavém místě. Proto nejsou ani tak vyhledávané byty ve starších domech, ale nově realizované developerské projekty. Jeden takový vzniká na Michelské stráni.

Projekt unikátní lokalitou i pojetím

Michelské stráně rozhodně nejsou žádnou rovinou, kde by byla výstavba nových domů snadná. Naopak se jedná o svahy. Postavit domy ve svažitém terénu a tak, aby nijak nerušily vzhled této čtvrti, není z architektonického hlediska vůbec jednoduché. Pro většinu developerů by to byla nepřekonatelná překážka, ale pro pražské architekty z Arx Studia to byla výzva, kterou se podařilo splnit dokonale a mohou tak vzniknout nové byty v Praze 4. Více informací o městské části Praha 4 najdete zde.

Komplex tří budov

Arx Studiu se podařilo z překážky ve formě svažitého terénu udělat největší přednost stavby. Rezidence Hadovitá je projektem tří bytových budov. Z architektonického hlediska jsou tyto budovy členité a kopírují tak svažitý terén. Skvěle do terénu zapadají. A právě díky členitosti budov a svažitosti terénu působí celý komplex doslova nadčasovým dojmem. Byty na prodej v Praze Michli v projektu Rezidence Hadovitá jsou vhodné i pro nejnáročnější rezidenty.

I interiér podle nejnovějších trendů

Pro výstavbu jsou použité jen moderní a nízkoenergetické materiály. Vnitřní dispozice jednotlivých bytů jsou přesně podle trendů moderní architektury s důrazem na maximální využití prostoru a dostatek přírodního světla v místnostech. Rezidence Hadovitá nabízí byty v dispozicích od 2+kk až po 4+kk.