Regus – největší poskytovatel flexibilních pracovišť na světě

Vše začalo v roce 1989 v Bruselu v době, kdy prioritou typického obchodníka bylo mít čistou, dobře fungující kancelář s recepcí a nejmodernější technikou v podobě laserového faxu.

 

Za více než 20 let se společnost Regus stala největším poskytovatelem flexibilních pracovišť na světě. Svým zákazníkům totiž poskytuje nejen kancelářské prostory, zasedací místnosti, obchodní salónky s bezdrátovým připojením k internetu, videokomunikační salónky, ale i služby, které můžete při provozu kanceláře potřebovat.

 

Mezi jejich klienty patří giganty jako Google, GlaxoSmithKline a Nokia, ale stejnou pozornost Regus věnuje i malým firmám a pracovníkům na volné noze.

Ať už si zvolí práci z domova, na cestách nebo z kanceláře, společnost Regus svým zákazníkům vždy nabídne služby, které zefektivní jejich podnikání.

Je jedno, jestli máte v úmyslu pracovat několik hodin v měsíci nebo den co den. Kanceláře jsou připraveny tehdy, když je potřebujete.

 

Obchodní centra společnosti Regus jsou vždy situována v pečlivě vybraných reprezentativních lokalitách. Firma se řídí heslem „na pravém místě v pravý čas“ tak, aby klientům umožnila pracovat podle jejich představ a napomohla růstu jejich podnikání.

 

S denní kanceláří Regus například získáte:

  • dostupnou profesionální administrativní podporu

  • soukromé nebo sdílené pracoviště pro libovolný počet osob

  • občerstvení a wi-fi připojení

  • tiskárny, skenery a fotokopírky

 

Kromě prestižní adresy a dopravně dostupné polohy získáte vždy mnohem více než kanceláře.

Společnost otevírá centra především v hlavních a velkých městech, avšak díky rychlému rozšiřování v rámci celého světa se snaží mít pobočky také na všech hlavních letištích, a to nejen v Evropě, ale také v USA. Právě na cestách podporuje Regus své klienty a programem Businessworld, kdy ve čtyřech úrovních služeb umožňuje získat kancelářskou podporu kdekoliv na světě.

 

Společnost Regus v České republice momentálně disponuje pěti pobočkami, z nichž první vznikla před více než 15 lety a plánuje se otevření obchodního centra v Ostravě a dalších městech.

Čtyři lokality Zlatý Anděl, Empiria, City Centre a Burzovní palác se nacházejí v Praze a jedna v Spielberk Office Park v Brně.

 

Společnost Regus sídlí v Lucemburku a má registraci na londýnské burze.

 

Rozhodněte se pro pronájem kanceláře u společnosti Regus a kontaktujte obchodní poradce na telefonním čísle (+420) 222 191 100.