Bydlení ve Zlíně

Ve Zlíně si můžete pořídit byty za opravdu nízkou cenu. Městské byty se prodávají již od 135 tisíc korun. Je to také velké lákadlo pro spekulanty, kteří pak byty prodávají daleko dráže.

Tyto byty se prodávají obálkovou metodou, tzn., že nikdo neví kolik, je nevyšší nabídka. Díky této metodě se blíží cena tržní hodnotě bytů. Pro byty Zlín je to rozhodně zajímavé. Pro více informací se stačí informovat na stránce http://www.zlin.eu/ v sekci Občan, kde najdete všechny důležité informace ohledně prodeje bytů. Ve městě nenajdete pouze byty na prodej, ale také i k pronájmu. Některé byty jsou zadlužené a k nájmu se připočítává pohledávka. K dispozici jsou pro zájemce i garáže a garážová stání. Pokud chcete kvalitní bydlení a za levný peníz i třeba s garáží, tak pronájem bytů ve Zlíně je jasnou volbou. Pronájmy přímo od soukromníků bývají velmi drahé, lidé ani neví, že mohou mít daleko lepší a levnější variantu a to přímo od města, ať už se jedná o prodej bytů či pronájem. Každý měsíc se vyvěšuje nová a nová nabídka, veškeré formuláře můžete najít na stránkách města uvedeném výše pod záložkou Úřední deska v levém sloupci. Aktuální nabídku prodeje či pronájmu najdete také v magazínu Zlín, který vychází jednou měsíčně. Proto neváhejte a využijte lákavé nabídky pro koupi vysněného bydlení.

Město Zlín se v posledních letech zbavuje bytů a svého majetku, protože jeho údržba ho stojí nemalé peníze a vylepšuje tak stránku rozpočtu. V majetku má něco okolo 2000 bytů, 180 garáží a 600 garážových stání.