Specialista na čistící techniku? Jednoznačně značka Kärcher!

Na světovém trhu je jen málo značek, které jsou specializované na vývoj a výrobu produktů čistící techniky, jako právě společnost Kärcher. Výrobců je samozřejmě více, ale jen málokterý má tak širokou a pestrou nabídku, jako právě Kärcher a jen málokterý dosahuje u nabízených produktů takové kvality, jako právě Kärcher. Ve kterých oblastech si získal největší uznání a proč?

Vlajkovou lodí jsou vysokotlaké čističe

Ať už se podíváte na internetové stránky prodejce značky Kärcher nebo navštívíte kamenný obchod Kärcher Praha tak zjistíte, že hlavním produktem v nabídce jsou vysokotlaké čističe. Právě tyto produkty jsou z nabídky Kärcher u široké veřejnosti nejvyužívanější. Je zde nabízeno hned několik typů čističů, vždy s širokou nabídkou příslušenství. V nabídce najdete vysokotlaké čističe s ohřevem i bez ohřevu nebo tlakové myčky s ohřevem.

01 (3)

Další desítky produktů

V oblasti vysokotlakých čističů se společnost Kärcher proslavila nejvíce, ale to rozhodně není jediná kategorie, kterou tato značka nabízí. Kärcher nabízí čistící a úklidové technologie pro různé druhy domácího úklidu. Mezi další kategorie pro využití v domácnostech se řadí vysavače, zametací stroje, parní žehlící stanice, leštiče parket, stroje na čištění čalounění a velmi oblíbené parní čističe oken. Čističe oken Kärcher dokonce zvítězily v testu mytí oken redaktorek ONA DNES.

02 (3)

Nejen do domácností, ale i pro průmyslové využití

V nabídce čistící a úklidové techniky Kärcher je možné najít opravdu široké spektrum produktů a to nejen pro čištění a úklid domácností. Nabídku tvoří také stroje pro trvalé a intenzivní využívání v průmyslovém odvětví. Produkty společnosti Kärcher je možné u specializovaných prodejců vyzvedávat i osobně. Stačí navštívit Kärcher Olomouc, Praha nebo Šumperk.