Život v Praze skýtá zajímavé možnosti nejen pro kariéru

Mít bydlení tam, kde se neustále něco děje? Jistě, přesně proto mladí lidé s oblibou odcházejí právě do našeho hlavního města, v Praze je totiž čilý ruch velkoměsta západního střihu, jde o místo, které opravdu nikdy nespí! Získat skutečnou práci snů se mnohým podaří právě tady, široké možnosti kulturního vyžití, sportu a zábavy pak nalákají nejen čerstvé absolventy. Byt v Praze je i znamením úspěchu, neboť některé ze zdejších lokalit patří mezi opravdu vyhlášené…

Na Vackově čekají prostorné moderní byty

Žižkov je zkrátka zajímavým místem, snoubí se zde historie a moderní život, dýchne na vás atmosféra starých časů, a přitom nebudete nijak daleko od centra města. Prodej bytů na Praze 3 je proto velká příležitost pro ty, kteří chtějí mít v Praze moderní a pohodlné zázemí umožňující i příjemný rodinný život.

Byty dispozice 1+kk až 5+kk nabídnou široké možnosti pro mladé páry i početnější domácnosti, k mání jsou i bytové jednotky s předzahrádkou, balkonem nebo lodžií. Potřebujete garáž, využíváte běžně sklepní kóji? Jistě, to už přeci patří k dnešnímu komfortu bydlení.

Výborná lokalita pro zaměstnání i volný čas

Nemít to daleko do práce, ale také se dobře pobavit ve společnosti, když se přiblížil víkend. Dostatek vyžití pro děti i dospělé, přesně o tom je rezidence Byty u parku. Blízko je zastávka autobusu, která vás ráno doveze k metru, ale také park, kde můžete odpočívat ve volném odpoledni a nabírat tak uprostřed zeleně síly na další pracovní den.

Centrum je vlastně nedaleko, a přitom můžete počítat s perfektní občanskou vybaveností, restauracemi, obchody všeho druhu i lékárnami nebo místy, kam si můžete udělat hezký výlet. K dispozici je i velmi pestrý výběr škol pro vaše děti, které zde budou mít usnadněné rozhodování dalšího směřování studia.