3 odvážné pražské projekty, které si zaslouží nejvyšší pozornost

Poptávka po bydlení v naší metropoli rok od roku stoupá. Budoucí rezidenti jsou stále více nároční – a to co se týče lokality, vzhledu i vybavení bytů. Všechny tyto požadavky se snaží splnit hlavně developerské společnosti, které se pouští i do velmi odvážných projektů. A právě odvaha slaví úspěch. Představuje hned 3 velmi zajímavé projekty, které dokáží uspokojit i ty nejnáročnější.

 

Praha 4 a projekt Zahrady Opatov

Prvním z trojice neobyčejných projektů jsou Zahrady Opatov. Projekt reaguje hlavně na poptávku mladých rodin s dětmi, které touží po bydlení v hlavním městě a současně chtějí být v co možná nejbližším spojení s přírodou. Komplex vzniká v atraktivní lokalitě Prahy 4, která nabízí vše, co je pro spokojený rodinný život potřeba – výhodou je blízkost škol, dobré dopravní spojení do centra, kompletní občanská vybavenost i bohaté možnosti kulturního a sportovního vyžití. Díky projektu vzniknou nové byty Praha 4, ve kterých může najít spokojené bydlení až 182 rodin.

sekyra3

Praha 10 – luxus na prestižní adrese

Druhým do party je projekt Rezidence Korunní, který vzniká na Praze 10. Projekt nabízí typicky velkoměstské bydlení. Je to odsud všude kousek a člověk je vlastně neustále ve spojení s pulzujícím městem – tedy kromě jeho bytu, kam se hluk z ulic rozhodně nedostane. Projekt nabízí luxusní a moderně řešené byty Praha 10, které jsou i výbornou volbou z hlediska investice. O byty v této lokalitě bude vždy velký zájem!

sekyra2

Praha 9 a pohoda v nízkoenergetickém standardu

Třetici top pražských projektů uzavírá obytný komplex V Čeňku na Praze 9. Na tomto území vzniknou nové byty Praha 9, které vynikají chytrým provedením. Domy budou postaveny v nízkoenergetickém standardu, takže si budoucí rezidenti budou moci užít komfortní bydlení za příjemně nízkou cenu.

sekyra1

RADA na závěr – chcete se do Prahy přestěhovat? Potom začněte jednat co nejrychleji. Na ty nejlepší byty se totiž začínají stát fronty!