Praha 5 a její moderní projekty bydlení

Jen málokterá lokalita v hlavním městě zažívá v současné době tak obrovský zájem ze strany developerů jako právě Praha 5. Developeři reagují na stále zvyšující se poptávku na bydlení. O Prahu 5 je zvýšený zájem hned z několika důvodů – mezi největší lákadla patří spojení s přírodou, perfektní občanská vybavenost, dobré spojení do centra i bohaté možnosti kulturního a sportovního vyžití. Představujeme vám 2 projekty, které se těší té největší popularitě. Oba mají hodně co nabídnout…

 

Kaskády Barrandov lákají na luxus

Obrovský zájem je zaznamenáván o byty Praha 5 v rámci moderního projektu Kaskády Barrandov. Developeři v tomto případě vsadili na luxus a moderní vzhled komplexu ve spojení s prestižní lokalitou. Celková koncepce projektu se nese v duchu milionářských čtvrtí slunné Kalifornie počátku 20. století. Na Barrandově proto vznikly domy, které nabízí luxus a pohodlí. Na první pohled zaujme okázalé pojetí všech staveb, na straně druhé stojí nabídka maximálního soukromí i spojení s přírodou. Právě pro tyto vlastnosti si Kaskády Barrandov získaly velkou popularitu mezi pražskou smetánkou. Ceny bytů se ale i vzhledem k lokalitě drží poměrně nízko, takže jsou dostupné vlastně pro kohokoliv. Celkově je v této lokalitě k mání až 1 000 bytů!

finep2

Pro maximální spokojenost

Druhou lahůdkou je projekt Západní Město – Britská čtvrť VI a jeho nové byty na prodej Praha 5 ve Stodůlkách. Projekt je určen především pro rodiny s dětmi, které hledají klid a pohodu. Velkým plusem domů je, že jsou bezbariérové. Ve vnitroblocích se nachází klidové zóny a dokonce i dětské hřiště. K dispozici jsou i velké byty pro početnější rodiny.

finep1

Proč se o projekty zajímat?

Oba nabízí bydlení pro náročné za rozumné ceny. Fakt je, že o byty právě v této lokalitě bude zájem neustále, takže je koupě i významným tahem do budoucnosti. Důležité je si uvědomit, že o prodej bytů Praha je velký zájem, takže ty nejkrásnější mizí velmi rychle. Neváhejte a jednejte. Hypotéky se drží nízko, lepší doba pro koupi bytu už zřejmě nebude.

 

TIP v tomto článku najdete vše podstatné, na co si musíte dát pozor při vyřizování hypotéky.