Hledáte komfortní bydlení v Praze s dobrou dostupností do centra?

Hledáte komfortní bydlení v Praze s dobrou dostupností do centra?

Každý z nás si přeje žít na místě, které mu vyhovuje. A stále více lidí se stěhuje do Prahy. V hlavním městě nás totiž čekají široké možnosti profesního uplatnění i vzdělávání, bohatý kulturní i společenský život a řada dalších benefitů. Najít tu to pravé bydlení ale mnohdy není snadné.

Nové rezidenční projekty nabízejí vysokou kvalitu života

Naštěstí i v Praze vznikají nové developerské projekty. Jejich výstavba se nesoustřeďuje zdaleka jen do okrajových oblastí města. Obdobím bouřlivého rozvoje prochází například Žižkov či Karlín, ze kterých to je do samotného srdce historického centra, co by kamenem dohodil. Těm, kdo se kvůli možnosti bydlení ve vlastním nechtějí stěhovat do satelitního městečka nebo na sídliště na okraji hlavního města, se nabízí řada zajímavých možností. Novostavby Praha v blízkosti centra nabízejí dokonalé zázemí pro plnohodnotný život. A jednou ze zajímavých možností jsou byty Na Vackově, které staví na Žižkově developer Metrostav Development.

Bydlení Na Vackově nabízí skvělé možnosti trávení volného času, vzdělávání i dostatek obchodů a služeb

Byty Na Vackově jsou situovány v oblasti, která nabízí opravdu široké možnosti obyvatelům každého věku. Lokalita je součástí Horního Žižkova, který se právě mění v moderní čtvrť se skvělou občanskou vybaveností. A jeho obyvatelé se mohou těšit i na tak významné novinky, jako je proměna nákladového nádraží Žižkov v nové centrum společenského života. Navíc je Žižkov vyhlášený svou osobitou historií, malebnými hospůdkami i divadly a hudebními kluby. A díky skvělé dopravní dostupnosti je na dosah jak historické centrum, tak i ostatní části Prahy. Projekt Na Vackově nabízí byty o dispozicích od 1+kk po 5+kk. Nová etapa developerského projektu navazuje na již vybudované novostavby Praha podél ulice Olgy Havlové, Rixdorfské a Na Vackově. Nabídne celkem 342 bytů a ateliérů a 5 nebytových prostor.