Jak a kde v Praze sehnat solidní pronájem bytu?

Bydlení v hlavním městě má řadu nesporných výhod. Člověk je v centru všeho dění, má šanci na zisk lépe placeného zaměstnání, je možné vybírat z lepších škol pro děti, nabízí se i bohaté kulturní a sportovní vyžití. Je to sice krásné, ale každý, kdo chce v Praze bydlet, může tvrdě narazit. Je totiž velmi těžké sehnat solidní pronájem za rozumou cenu. Jedno řešení se ale nabízí. Jaké? Čtěte dále…

Nenechte se odírat

Pokud hledáte pronájem v Praze, jistě i vás nemile překvapí, jak vysoké jsou ceny. A co je horší, narazíte i na to, že vás budou především realitní kanceláře chtít sedřít z kůže. Často totiž vyžadují poplatek (i v řádu několika tisíc) za zprostředkování a současně i třeba vratnou kauci ve výši 3 měsíčních nájmů. Pravda je, že si to málokdo může dovolit. Nenechte se odírat a nevěště hlavu. Existuje i možnost, jak získat výhodný pronájem bytu bez realitky. Tuto možnost nabízí Rezidence Topolová.

obrázek 1

Na skvělém místě a za rozumnou cenu

V rámci jejího komplexu je možné si pronajmout garsoniéru či byt o dispozici 1+1v atraktivní lokalitě na Praze 10. Každý byt v Rezidenci Topolová má základní vybavení a skvělé je, že nezaplatíte téměř nic navíc. Vyžadována je totiž jen kauce ve výši 5 000 Kč. Byt si můžete pronajmout na 12 měsíců s možností prodloužení. Podmínka je pouze ta, že v jednom bytě mohou bydlet maximálně 3 osoby. A nájem? Ten je na pražské poměry super nízký. Budete platit pouze 9 000 nebo 10 000 Kč podle druhu garsoniéry a to včetně poplatků! Jedná se o jedno z nejlevnějších a současně vysoce kvalitních druhů ubytování v Praze. Byty si mohou pronajmout studenti, rodiny i jednotlivci.

obrázek 2

Nutné je vědět, že je o tyto byty dost velký zájem, takže se nevyplácí čekat! Chcete-li bydlet levně, jednejte rychle a kontaktujte Rezidenci Topolová třeba ještě dnes!