Ložnice v bílém

Nejjasnější odstíny barev dohromady vytváří jednoduchou eleganci. V bílém interiéru věnujte obzvláště pozornost. Ložnice dostane nadčasový nádech a bude rozhodně velmi šik!

Bílá značí luxus

Bílá barva je tak čistá a nenáročná a přesto značí luxus. Ozdobně vyšívané postele zdobené luxusní krajkou, které láskyplně zdobili ještě babičky na zámcích. Ještě jeden důvod, proč je dnes bílá ložnice opět v módě. Jsou to přehozy, které chrání a působí zároveň velmi atraktivně.

bila-loznice-1

Uklidňující bílá barva

Už jste si někdy užili uklidňujícího bílého účinku interiéru? Nebudete neklidní a už vůbec nebudete nikam spěchat. Nic neodvede od pozornosti od jednoduché elegance v režné, béžové či tmavošedé barvě. Kdo má rád více minulosti, může si spustit volánky z nebeského lóže.

Vysoké postele poskytují pohodlí a 30 cm matrace ergonomický komfort. Zvláště atraktivní bývá čelo v čistě bílé. Klasické elegantní ohyby se hodí do jakéhokoliv stylu v domácnosti.

bila-loznice-2

Lůžko jako princezna

V pohádkové lóže si budete připadat jako ve snu. Zlacený rám z mahagonu se zdá být příjemně barokní se svými křivkami a ozdobnými prvky. Elegance vyřazující nad hlavu a nohami,  kde je vše tradičně na knoflíky.  Patří sem tzv. Chesterfieldský nábytek nebo styl Barcelona Chair.