Na Vackově se nabízí zajímavé bydlení v srdci Prahy

Na Vackově

Pokud jste se vždycky chtěli usadit v našem hlavním městě, ale nevěděli jste, která lokalita by rodině opravdu seděla, možná vám učaruje právě prostředí Žižkova. Jde o místo, jímž proudila historie a kde se líbilo spisovatelům i dalším umělcům.

Originální duše v příštích generacích rozhodně nezmizí, ale v okolí brzy vyroste nové obchodní centrum se spoustou pracovních příležitostí. V okolí nechybí městská zeleň, ale ani restaurace, kavárny a obchody. Možností, jak trávit volný čas, se v tomto místě nabízí opravdu víc než dost. Žádný víkend tedy určitě nestrávíte tím, že byste se jen nudili doma!

Vyberte si z různých dispozic

Co všechno nabízí rezidenční projekt Byty Na Vackově? Je to například blízkost několika pěkných parků, jako je Malešický park, Parukářka nebo Židovské pece. Zvolit si můžete z různých dispozic, připravená je nejen 1+kk, vhodná hlavně pro single, ale i prostorné pětipokojové bydlení.

Mateřská i základní škola nebo gymnázium, které najdete doslova jen pár kroků od bytu, znamenají pohodlné zázemí pro vaše děti bez ohledu na věk. Velmi blízko bude i několik příležitostí pro volnočasové sportování, stačí si jen vybrat, která aktivita vás bude bavit.

bydlení Na Vackově

Jinými slovy, když se řekne Žižkov, nabízí se i několik poučných a zajímavých výletů. A když se budete chtít vydat do jiné z pražských čtvrtí nebo mimo hlavní město, autobus vás doveze na metro a pak už je doprava velmi snadná.

Bydlení v duchu moderních standardů

Zaujala vás podobná myšlenka? Více informací najdete na webu byty.navackove.cz. Moderní a velmi praktické bydlení, možnost výběru z předzahrádky, terasy či balkonu, ale také nízkoenergetický standard B, jenž mimo jiné znamená, že majitelé ušetří za vytápění. Samozřejmostí jsou i garážová stání, která umožní spolehlivé parkování vašeho vozu.