Nová rezidenční čtvrť Vilapark Klamovka se vám bude líbit!

Pokud si potrpíte na kvalitní bydlení, jistě máte rádi určitou míru svého životního standardu. A výborné moderní bydlení vám nabídne také nová rezidenční čtvrť Vilapark Klamovka, která vás ubytuje v klidném prostředí s množstvím zeleně. Ochuzeni nemusíte být ani o nádherné výhledy na Prahu. V rámci našeho článku se o zdejší lokalitě a bytech řekneme více.

Byty vhodné pro každého

Zdejší rezidenční objekt má celkem 117 bytů a také 140 garážových stání. Projekt Vilapark Klamovka má svůj název podle bývalého zámeckého parku Klamovka u kterého jsou byty situovány. Samotný park nabízí klidné místo, kde můžete trávit svůj čas a relaxovat. V okolí potom můžete využít:

  • Restaurace a kavárny
  • Příležitosti k nakupování

Z pohledu relaxace, kulturního vyžití a možností nakupování je zde opravdu hodně příležitostí. Velmi dobře se tady budou cítit jak dospělí, tak děti. Výhodou je i to, že nemáte daleko do města, jelikož za pár minut můžete být na smíchovském Andělu. Časově nenáročné je dostat se také do historického centra Prahy.

Nebudete zde nic postrádat

V rámci nové rezidenční čtvrti můžete využívat veškerých výhod, které nám nabízí život ve městě, ale přitom budete bydlet v klidném prostředí. Tato kombinace patří mezi ty nejlepší, které si vůbec můžete vybrat.

Sekce A v rámci celé rezidence má skvělé výhledy na město, což se bude líbit každému, kdo má Prahu doslova v srdci. Pokud se raději díváte do zeleně, v takovém případě můžete využít byty v sekci B, které jsou ideální hlavně pro rodiny s dětmi. Byty v Praze na Smíchově nabízejí bydlení, kde si najde každý to své. Záleží jen na vašich požadavcích a vkusu.

Vybírat si můžete menší i větší byty, které jsou každopádně ve všech případech navrženy ve spolupráci se zkušenými designéry, pro které bylo výzvou vytvořit moderní a funkční bydlení, kterému nechybí osobitý charakter.