Nemovitosti k prodeji i k pronájmu snadnou cestou

Nejžádanější lokalitou v oblasti prodeje i pronájmu nemovitostí je jednoznačně Praha. Pokud nechcete kupovat, jak se říká, zajíce v pytli, je třeba se obrátit na ověřenou společnost. Realitní kancelář PSN hraje významnou roli na českém realitním trhu už od roku 1991, takže má dostatečný rozsah zkušeností a databázi plnou nabídek vhodných právě pro vás. Jedna zvláštnost v podobě bonusu na víc by tu byla. Společnost PSN se zabývá prodejem a pronájmem výhradně vlastních nemovitostí, a to v oblasti bytů i komerčních prostor. Odpadne vám tedy handrkování s minulým vlastníkem, což je úleva hned na začátku. Může jít o pronájem i prodej bytů v Praze, nebo i pronájem kanceláří v Praze, na Kladně, v Pardubicích, Hradci Králové, ale i ve Slaném.

Nemovitosti s přidanou hodnotou

Můžete mít vlastní prostředky, nebo si vzít hypotéku a nebudete na to sami. Stabilní růst PSN posiluje její důvěryhodnost na našem realitním trhu a peněžní ústavy v České republice to patřičně oceňují nabídkou těch nejvýhodnějších podmínek právě pro poskytování hypotečních úvěrů klientům dané společnosti. Pokud potřebujete i písemné záruky, společnost PSN získala také uznávané ocenění zvyšující její důvěryhodnost s názvem CZECH Stability Award. Realitní společnost s 26letou historií, která je přímým majitelem všech nabízených nemovitostí, je opravdu velké usnadnění papírování při nákupu i pronájmu nemovitosti. Klienti neplatí provizi a dostávají také zcela nezkreslené informace. Nemovitosti jsou prověřeny a důvěrně známy.

Dobrá adresa polovina úspěchu

Mít dobrou adresu na známém místě znamená polovinu úspěchu a přitáhne mnoho lidí. Můžete mít své sídlo a kanceláře v lukrativních oblastech a v luxusních nemovitostech. Mezi ně patří třeba architektonický skvost moderní doby, jako je Tančící dům. Pokud máte zájem především o rezidenční projekty, ty jsou tvořeny především historicky cennými bytovými domy v atraktivních lokalitách, které mají za sebou citlivou rekonstrukci. U nás je kladen důraz na pečlivé provedení, zejména také na zachování původních architektonických prvků a vysoký standard poskytovaného vybavení. Velká pozornost je věnována také společným prostorám v domě, které jsou prakticky zařízené a krásné i pro oko. Realitní společnost PSN nezapomíná ani na studenty, mladé rodiny a seniory, pro které má v nabídce cenově dostupné, funkční a zároveň vysoce kvalitní prostory vhodné k bydlení.