Posprejovaná fasáda? Pro odborníky žádný problém!

Měli jste tu čest s řáděním sprejera, který zvěčnil své umění na vašem majetku? Graffiti je problém, který se týká soukromých majitelů i státního sektoru a ne každý ví, jak s vandaly efektivně bojovat. Prozradíme vám, v čem je výhodné odborné odstranění graffiti a proč byste se do boje se sprejery neměli pouštět svépomocí.

Jak vyčistit fasádu od graffiti?

Začněme tím nejzákladnějším. Na fasádě se objevily naprejované nápisy a vy se jich chcete co nejrychleji zbavit. První možností je nový nátěr. Vzhledem k tomu, že barvy ze sprejů pronikají hlouběji do struktury původního nátěru, je pravděpodobné, že graffiti bude prosvítat. A pokud se vám podaří natřít fasádu tak, aby vypadala jako nová, sprejer se na ni zanedlouho vyřádí znovu.

Chcete-li předejít nekonečné smyčce, rovnou se obraťte na někoho, kdo se postará o vyčištění zdi od graffiti a provede aplikaci antigraffiti nátěru.

abcreality.net_graffiti_cz_01

Pro ARS je boj s graffiti každodenní rutinou

Společnost Axiom Real působí v oblasti odstraňování graffiti řadu let a nabízí jednorázové vyčištění zdi od graffiti i dlouhodobou spolupráci. V rámci komplexního antigraffiti programu zajišťuje prvotní ohledání poškozeného místa, jeho pasportizaci, odstranění graffiti a aplikaci antigraffiti nátěru.

ARS si hravě poradí s graffiti, tagy, nápisy nejrůznějšími psacími potřebami, plakáty či zbytky lepidla, a to nejen z fasády, ale i ostatních povrchů. Kvalifikovaní pracovníci používají špičkové čisticí prostředky, které graffiti odstraní tak kvalitně, že po něm na povrchu nezůstanou žádné stopy.

abcreality.net_graffiti_cz_02

Nátěr proti graffiti pak zajistí, aby budoucí odstranění graffiti bylo rychlé a ekonomické. Jde o hydrofobní nátěrovou hmotu s minimální nasákavostí. Nešpiní se a zachovává povrch čistý.

Chcete se o spolupráci s odborníky na odstranění graffiti dozvědět více? Informace najdete na www.graffiti.cz.