Poznejte variabilní kanceláře v Praze

Rádi byste vyměnili vaše stávající kanceláře za nové prostory, které by byly reprezentativní a umožňovaly profesionální a efektivní práci? Bez nákladných přestaveb a drahých pronájmů?

Služby společnosti Regus využívají nejen velké mezinárodní firmy, ale mezi spokojené zákazníky patří i malé firmy nebo pracovníci na volné noze. Rozsah služeb je pestrý, a tak naleznete řešení pro každou situaci. Regus má v Praze čtyři pobočky v prestižních budovách: Zlatý Anděl, Empiria, City Centre a Burzovní palác.

Profesionální zázemí

Obchodní centrum je příležitostí, jak získat kancelářský komfort na jednom místě. Bez zbytečného hledání a složitého kombinování.
Jedná se o pohodlné a praktické řešení pro pronájem kanceláře Praha. Naleznete nejen kancelářský prostor pro vás, ale případně i pro tým kolegů v soukromých, sdílených nebo velkoprostorových kancelářích.

Součástí zázemí je reprezentativní recepce. Její pracovníci mohou vyřídit vaši poštu a telefonáty v několika jazycích.

Variabilní pronájem

Variabilní zasedací místnosti a obchodní salónky se dají přizpůsobit velikostí i uspořádáním účelu jednání. Ať už potřebujete uspořádat valnou hromadu, důležité jednání nebo třeba školení, získáte požadovaný komfort.
Videokomunikační salónek umožní jednání, když nemáte čas cestovat. Vyřešíte vše potřebné, třeba i s týmem kolegů, a navíc ušetříte i náklady.

Plně vybavené kanceláře jsou připraveny, abyste mohli kdykoliv přijít pracovat.
Záleží na vašich požadavcích, na jak dlouho si kancelář pronajmete. Dny, hodiny nebo měsíce? Využíváte tak pohodlí vybavené kanceláře a nejste nuceni platit žádné zbytečné výdaje. Celkové vyúčtování dostáváte přehledně na jedné faktuře.

Žádné změny s rozšířením nebo zmenšením kanceláře nejsou problém, a to ani v případě, že kancelář potřebujete přestěhovat. Pouze si vyberete jinou z více než 1200 poboček po celém světě, které mají podobnou úroveň služeb.

Kontaktujte společnost Regus prostřednictvím telefonního čísla (+420) 222 191 100 a nechte si ukázat kancelářské prostory v některém z obchodních center.