Virtuální kanceláře v Praze

Že ještě nevíte, co virtuální kancelář je? Především jde o prestiž, protože virtuální kancelář Vám umožní mít sídlo firmy a zázemí sekretariátu na známé adrese. Jedním z důvodů je, že virtuální kancelář vám přidá na důvěryhodnosti, která je v dnešní době tolik ceněná. Lidé přece vždy radši jdou tam, kde to znají a kde mají důvěru v provedení kvalitních služeb za zlomek ceny plně vybavené fungující kanceláře na stejné adrese.

Možnost najmout si tým profesionálů

Zakoupením virtuální kanceláře si totiž ušetříte spoustu nákladů, které byste dali na stejné adrese za opravdové fyzické sídlo firmy. Kromě pronájmu prostor také ušetříte za provozní náklady, jako jsou energie, voda, telefon, internet, ale i personál. Nebudete muset platit asistentku, sekretářku nebo například recepční. To všechno si přesto můžete dopřát, protože poskytovatel virtuální kanceláře vám potřebné služby zajistí svým zaškoleným týmem.  Ten se v rámci pronájmu virtuální kanceláře postará o veškerou administrativu a podporu.

A kde že se dají virtuální kanceláře najít? Poskytovatele služby virtuální kanceláře najdete v Praze, Brně, Ostravě i Plzni. Pronájem je jednoduché sehnat a není problém s dlouhodobým ani krátkodobým pronájmem, protože nebudete muset hledat personál ani virtuální kancelář vybavovat. Shrneme-li výhody virtuálních kanceláří, dostaneme výrazně rychleji sídlo společnosti s minimálními náklady. Jako bonus je i administrativní zázemí, které se postará o všechny ohledy podnikání od recepce, přes poštu, vyřizování telefonů i administrativní práci.

Virtuální kanceláře mají lukrativní adresy

V praxi to vypadá tak, že za zakoupenou virtuální kancelář získáte důvěryhodnou adresu firmy, zajištění, úschovu, přeposílání a avizace došlé pošty. Nechybí ani služby administrativní pracovnice. Navíc máte vyřešené telefony, díky svému osobnímu číslu. Telefony budou přijímat asistentky ve virtuální kanceláři, nebo si je můžete nechat přesměrovat nebo využít záznam hovorů. Navíc můžete opravdu krátkodobě využívat virtuální pracoviště pro schůzky, jako kancelář s připojením k internetu, nebo zasedací místnost včetně data-projektoru a repro-sestavy. Na zasedání si navíc můžete objednat catering pro plné pohodlí všech zúčastněných.

Rozhodnutím založit si virtuální kancelář na známé, ověřené a důvěryhodné adrese získáte novou klientelu, kterou dříve nedůvěryhodná adresa odradila. Nebudete se muset starat o náklady na sídlo firmy a budete mít plnou administrativní podporu. Díky tomu, se budete moci plně soustředit na vaše podnikání a rozvoj vaší firmy. Telefonní zázemí přijme každý hovor klienta, i když zrovna budete mít jednání, pracovat mimo republiku, nebo jen ležet na pláži na dovolené. Zmeškané hovory se tak stanou minulostí.

Pořízení virtuální kanceláře je jednoduchý a logický krok, jak zlevnit náklady a společně s tím získat exkluzivní adresu firmy.