Pražské bydlení je dnes dostupné i mladým rodinám

Žít v bytě, který vám opravdu patří a nestěhovat se neustále po nájmech, zvláště pokud disponujete nadstandardním příjmem. To je samozřejmě myšlenka, kterou by bylo vhodné přetavit co nejdříve v čin, protože jde o běh na dlouhou trať. Byt se totiž může splácet i dvacet nebo třicet let, takže čím dříve s podobným maratonem začnete, tím dříve také skončíte – a děti vám poté poděkují, protože jejich start do života bude významně usnadněn. Hned po škole ve vlastním, kdo by vlastně podobnou věc pro své potomky nechtěl, že?

Prostředí Prahy 3 nabízí veškerou občanskou vybavenost

V některých okresních městech je málo bankomatů, jinde zase mají jenom jedno kino nebo koncertní sál, za kulturou se musí jezdit celé kilometry. Takové problémy ale naše metropole skutečně nemá, co není v jedné čtvrti, bude dostupné ve druhé, takže stačí přejet pár kilometrů dál autem nebo autobusem. Byty na prodej v Praze 3 mají velmi strategickou polohu, ať už pro práci nebo zábavu, protože se všude dostanete rychle a tedy včas.

Žádné fronty, čekání na vlak nebo tankování většího množství paliva, když si chcete vyjet na víkend na koncert oblíbené hudební skupiny. Praha má jiné možnosti, a právě proto přitahuje tolik mladých lidí!

Na Vackově jsou parky, restaurace i zajímavosti

Kvete zde kultura, projít se můžete v parku Židovské pece, posedět na venkovní zahrádce před oblíbenou restaurací nebo cokoliv jiného, protože možnosti jsou takřka neomezené. Tedy, jinak řečeno, projekt na Vackově je vhodným místem, kde byste mohli takzvaně zapustit kořeny.

Nakonec, V Praze bude práce vždycky, nabídky právě odtud nemohou konkurovat drtivé většině těch z menších měst. Nakonec, právě Praha 3 je místem, kde se doslova pořád něco děje. Tak si nenechte ujít zajímavé kulturní akce!