Projekt Na Vackově si zaslouží i vaši velkou pozornost!

Developerských projektů je v České republice jako hub po dešti. Velká část z nich má jedno společné – jedná se o budovy, které mají dobře vypadat a současně nabídnout co možná nejvíce bytů, aby měli jejich realizátoři co možná největší zisk. Najdou se ale i výjimky v podobě projektů, které jsou stavěny s ohledem na to, aby budoucím obyvatelům nabídly co největší pohodlí v příjemném prostředí. Mezi takové určitě patří nový projekt Na Vackově, se kterým vás chceme seznámit.

Vše promyšleno do posledního detailu

Projekt Na Vackově realizuje developerská společnost Metrostav Development a.s., ale není v tom sama. Spolupracuje s odborníky ze společnosti MS Architekti. Tato společnost má na starost především uspořádání bytů. Celá stavba je koncipována tak, aby byly všechny byty maximálně prostorné a co nejvíce do nich proudilo denní světlo. Zvláštností je potom samotné pojetí projektu. Zde se ukazuje, že společnost dává přednost kvalitě a celkovému designu před kvantitou. Rezidence NA VACKOVĚ vyroste v prestižní lokalitě Praha 3 Žižkov v okolí ulice Olgy Havlové. Postaveny zde budou tři maximálně pěti podlažní budovy. Jejich uspořádání je takové, že jako celek vytvoří komplex s klidným vnitřním prostorem. Budoucí rezidenti tak budou bydlet v centru města, ale současně si budou moci užívat klid a pohodu.

01

Každý si může přijít na své

Projekt nabídne především výhodné rodinné bydlení v Praze. Pro rodiny jsou připraveny byty o dispozicích 3+kk i velmi prostorné 4+kk. Počítáno je ale i s poptávkou po malých bytech. K dispozici bude celkem 85 malých studií s dispozicemi 1+kk a 26 malometrážních bytů 2+kk. Potěší, že byty v přízemí budou mít malou zahrádku a všechny ostatní balkon či terasu.

02

Nečekejte!

Byty na prodej v Praze 3 v rámci projektu Na Vackově jsou k mání již nyní. Jestliže tedy máte zájem, začněte si zjišťovat možnosti hypotéky a vyberte si váš byt snů.