Sektorové kuchyně jsou nejen designové, ale padnou jako ulité do malých prostor

Sektorové kuchyně

Když dojde na výběr kuchyňské linky, většinu lidí omyje studený pot na tváři. Není divu. Její pořízení není cenově zanedbatelné a kupovat levné produkty se dvakrát nevyplatí. Pokud patříte k lidem, kteří chtějí kvalitu za rozumnou cenu, vsaďte na sektorové kuchyně.

Tato kuchyňská linka je poskládaná z již vyrobených kuchyňských skříněk a lze ji volně kombinovat. Jedná se tedy o předem připravenou sestavu složenou ze spodních i horních skříněk, zásuvek, otočných drátěných programů na hrnce a třeba spižíren. Vy si jen zvolíte oblíbenou barvu, design a nakonec i materiál dvířek. Pokud si myslíte, že je sektorová kuchyň nemoderní a zastaralá, to jste na omylu. Na své si přijdou i milovníci luxusu a extravagance.

Podle čeho vybírat?

Jestliže se vám jeví sektorové kuchyně jako nejlepší varianta i z ohledu malého prostoru, soustřeďte se na další parametry výběru. Rozhodně k nim patří kvalitní materiály korpusu i samotné kuchyňské skříňky. V každém případě musí jít o odolné materiály, neboť v kuchyni se může stát ledacos. Důraz musí být kladen na design, kování a barvu. Je dobré upřednostnit kuchyně s pestrou výbavou, jen tak nebudete muset nic dokupovat. Nakonec sledujte rozměry skříněk, a to 45 cm, 60 cm a 80 cm a rovněž možnost vložení vestavěného spotřebiče. Na první pohled se toho zdá až nad hlavu, ale sektorové kuchyně si po sestavení okamžitě zamilujete. Pokud si i přes všechny tipy nevíte rady, navštivte specialistu. Ten vám učiní 3D návrh a vy budete mít s prostorovým rozmístěním ihned jasno.

Kde nakoupit?

Společnost Gabon ve věnuje mimo jiné prodeji sektorových kuchyní, které lze koupit za příznivou cenu. Nábytek od této firmy je kvalitní, odolný a designový. Odborní pracovníci vám pomohou s výběrem a navrhnou pro vás nejlepší řešení.