Stavaři, mějte práci o něco jednodušší!

Profese zedníka, nebo chcete-li stavaře, nikdy nepatřila ani k jednoduchým, ani k bezpečným pracím. V současné době však existují produkty, které významným způsobem usnadňují a urychlují realizaci staveb všeho druhu. Vlastníte stavební firmu? Pak vám jsou pojmy jako lešení, mobilní oplocení a bednění jistě důvěrně známé.

Bez lešení se staví jen těžko

Lešení je pomocná konstrukce na stavbách, ale i kdekoliv jinde, umožňuje práci ve výškách bezpečným způsobem. Mělo by být co nejjednodušší, s dostatečnou nosností. Jistě znáte systémové, trubkové a pojízdné lešení. Právě mobilní lešení je ideální variantou nejen pro stavaře, nýbrž i pro opraváře, montéry či údržbáře. Lešení se vyznačuje především nízkou hmotností. Chcete-li si nejprve vyzkoušet všechny výhody mobilního lešení, půjčovna lešení pro vás bude to pravé.

Mějte mobilní oplocení kvůli bezpečnosti

Abyste při rekonstrukci domu měli naprostou jistotu, že se v bezprostřední blízkosti nepohybuje žádná osoba, používejte mobilní oplocení. Je lehké, přemísťování dle podle potřeby není problém. Rychle a jednoduše se instaluje. Mobilní ploty seženete v plné i drátěné variantě.

Bednění jako dočasná nebo trvalá pomocná konstrukce

Bednění vytváří prostor nebo formu pro uložení a ztuhnutí čerstvého betonu, případně k zhutnění hlíny. Za zmínku jistě stojí panelový systém LOGIK 50. Je primárně určen pro malé a střední projekty. Umožňuje jednostranné i oboustranné bednění, přičemž najde použití jak pro opěrné zdi, tak i pro základy, jímky, šachty, pilíře a sloupy.

Vše pro stavbu na jednom místě

SCASERV se sídlem v Ostravě patří k předním poskytovatelům služeb pro stavaře v České republice. Jejich prostřednictvím si můžete zakoupit i pronajmout vše, co k úspěšnému fungování stavební firmy potřebujete. Kromě širokého sortimentu se můžete těšit i na zajištění montáže a demontáže lešenářských systémů včetně dopravy či servisní služby.