Teď plot, na jaře relax

betonové ploty

V říjnu stavět plot? Jistě, proč by ne? Jen proto, že už se nechodíme koupat, není třeba odpískat veškeré práce venku. Dokud není zmrzlá země, je možné provádět výkopové a terénní práce, betonovat základy, a dokonce i stavět ploty bez omezení. Neodkládejte stavbu plotu na příští rok, zvládnete to i na podzim a budete mít zahradu připravenou na další sezónu.

Bez ohledu na typ plotu bude třeba rozměřit a osadit nejprve sloupky. Výkopy provádí nejčastěji speciální minirypadlo, které vyhloubí dostatečnou jámu. Do ní se sloupek zasadí a zabetonuje. Jakmile jsou sloupky na místě, je třeba vyčkat, než beton vyzraje, abyste se sloupky zatížením nevyvrátily. Základ je tedy hotový a na řadu přicházejí plotová pole. Ta mohou být vyrobena z nejrůznějších materiálů podle toho, co od plotu očekáváte. Chcete-li od oplocení dlouhou životnost a zajištění soukromí, potom vsaďte na betonový plot.

Betonový plot můžete stavět i do svahu. Zkušená firma si poradí také s montáží betonového plotu v hůř dostupném terénu. Díky plné konstrukci využijete betonový plot také kolem rušných cest, kde působí jako protihluková stěna. Kromě praktických vlastností je velkou předností plotu také variabilita. Můžete volit požadovanou výšku plotu, tvar zakončení, barvu i dekor. Dělá vám problém představit si, jak bude hotový plot vypadat? K ruce vám je on-line vizualizace. Do konfigurátoru zadáte parametry plotu a necháte si jej vykreslit kolem vzorového domu. Vyzkoušejte různé varianty, porovnejte je mezi sebou, snáz se pak rozhodnete pro tu pravou. Chcete plot vidět na vlastní oči? Navštivte naši vzorkovou prodejnu v Tupadlech u Čáslavi. Vsaďte na zkušenou firmu, která vám plot nejen prodá, ale také doveze a namontuje. Máme dlouholeté zkušenosti, poradíme vám s výběrem a postavíme kolem vašeho domu kvalitní plot. Kulkabex, s.r.o. – kryjeme vám záda.