Vdechněte své kanceláři novou podobu

Ať už domácí pracovna či kancelář, kde trávíte celou pracovní dobu, vždy se jedná o prostor, který si zaslouží správné rozmístění základních kousků nábytku. Stůl a židle hrají v tomto směru hlavní roli, protože právě u počítače sedíte dlouhé hodiny a zasloužíte si správné nastavení výšky stolu, jeho ustavení v místnosti a též kvalitní a pohodlnou židli. Stůl by měl být vždy v blízkosti denního světla a zároveň situován tak, aby vás od práce nezdržovalo okolní dění. Budete-li vybírat nové židle, vsaďte na kvalitu a precizní zpracování, jež se vyznačuje zajímavými funkcemi.

Moderní židle s důrazem na detail

Výběr kancelářské židle podřiďte vašim individuálním potřebám. Zaručeně oceníte možnost nastavení výšky sedadla, stejně jako se nabízí několik pozic zádové opěrky. Téměř všechny konferenční židle mají područky, jež uleví vašim rukám. V nabídce ale nechybí ani modelové řady bez nich, stejně jako varianty s kolečky i pevnýma nohama. Zaměstnání v tzv. open space kancelářích představuje práci v kolektivu. Také tyto prostory si zaslouží odlehčení vhodnými prvky. Vytvořte relaxační zóny na pracovišti a dokažte, že jdete ruku v ruce s trendy! Pořiďte si originální sedací vaky zajišťující maximální komfort a zároveň stylové sezení. V nabídce najdete sedací vaky také pro dvojice i dětské varianty ideální do dětských pokojíků. Vaky jsou vyrobeny z prémiových materiálů a vyznačují se odolností vůči protržení i oděru. Atraktivní je nejen jejich cena, ale rovněž jednoduchá údržba a barevná stálost. Vybavit se smíte i náplněmi do sedacích pytlů.

Levné a přitom komfortní židle

Jestliže vybíráte nové židle, pohybujte se v cenové relaci podle četnosti jejich použití. Pokud sháníte model pro domácí použití, postačí vám levnější kancelářské židle a chytře pořízené online. Trávíte-li za stolem celou pracovní dobu, investujte do kvalitního typu. Pro náročné uživatele se nabízí špičkové židle s důrazem na ergonomii. Předejdete bolestem zad i zbytečnému hrbení. Neméně důležitá je pak také nosnost a materiály čalounění.