Jaký materiál je pro povlečení nejlepší?

Celou třetinu dne strávíte ve své posteli, už jen díky tomu byste měli věnovat pozornost tomu, v čem spíte, konkrétně, v jakém povlečení.

Tisíc lidí, tisíc názorů. Někdo preferuje dokonalý vzhled před pohodlím, jiný zase touží pouze po snadné údržbě. My jsme se rozhodli najít povlečení, které bude vyhovovat všem požadavkům.

Spát jako v bavlnce…

Pokud je pro vás tím nejdůležitějším pohodlí, pak neuděláte chybu, když zvolíte povlečení bavlněné. Bavlna je přírodní materiál, který je vhodný nejen pro vyznavače absolutního komfortu, ale také pro lidi trpící alergiemi. Bavlněné povlečení je příjemné na dotek, drží svůj tvar a při správné údržbě podle instrukcí od daného výrobce, i barvu. V případě, že toužíte také po luxusním vzhledu, zvolte bavlnu v kombinaci se saténem. Tzv. bavlněný satén je lesklý na pohled, ale jemný na dotek.

Spaní v létě

V létě a zejména pak v panelových bytech bývá ulehání do postele můrou, která končí po probdělé a upocené noci. Horko bývá v létě skutečnou zátěží, abyste si mohli i během letních veder užít kvalitní a tvrdý spánek, volte povlečení ze saténu, které příjemně chladí a snižuje tělesnou teplotu.

Povlečení jako interiérový doplněk

Díky širokému výběru se stává povlečení skutečným doplňkem každé ložnice. Pokud i vy toužíte po sladění celého interiéru, pak si materiál a barevné provedení povlečení promyslete.

Zimu strávit v teplíčku

Není nic lepšího, než si v zimě zalézt do vyhřátého pelíšku. Ten lze získat pomocí flanelového povlečení, které je přímo určené k pomazlení a zahřátí. Flanelové povlečení je vhodné i pro děti, které získají pocit bezpeční a domova.