Rekontrukce

Senioři se rádi nastěhují do bytu, který prošel rekonstrukcí podle jejich představ

Zajistit seniorům důstojné stáří je především úlohou pro jejich děti. Hůře se o seniory mohou starat, pokud bydlí daleko od domova dětí a pravidelná péče o ně vyžaduje mnohem víc volného času, než kdyby bydleli v jejich blízkosti. Řešení se ale dá najít vždy, jen záleží na dohodě mezi dětmi a rodiči. Pokud by byli rodiče ochotní přestěhovat se blíž k nim, mohou jim zařídit pěkný a útulný byt v domě s pečovatelskou službou. Budou blíž dětem a navíc mohou také využít služeb, které toto zařízení nabízí. V současné podobě bytů by se ale rodiče necítili příliš dobře. Mnohdy jsou zastaralé a pouze minimálně vybavené.

rekonstrukce-bytu

Jsou nadšení, když si mohou vybrat barvy a materiály, které jim navodí pohodu

Prosvětleného bytu s maximálním množstvím úložných prostorů můžete dosáhnout jeho rekonstrukcí. Protože jde často o byty velmi malých rozměrů, vyplatí se oslovit odborníky, aby i tento malý prostor dokázali proměnit v útulné a praktické bydlení, které ve všech oblastech bude respektovat potřeby a přání seniorů. Styl „o vás bez vás“ se v tomto případě rozhodně nevyplatí, a pokud budete chtít, aby se rodiče v bytě cítili co nejlépe, přizvěte je také na schůzku s bytovým architektem. Doporučení jste dostali od přátel a oslovili firmu Rekonstrukce bytů Praha. S příjemným personálem, skvělou prací architekta a také řemeslníků byli spokojeni vaši přátelé, proto doufáte, že budete spokojení také.

Hned na první schůzce na vás architekt firmy Rekonstrukce bytů Praha udělal velký dojem a díky jeho příjemnému jednání vládla při veškerých diskusích o podobě bytu uvolněná atmosféra. Při ní se mnohem lépe vyjadřují veškeré nápady, připomínky a také se lépe projeví barevné cítění klientů. Na méně věcí se zapomene a k vytvořenému architektonickému návrhu později nebývá tolik návrhů na změny. Jakmile je návrh hotový, mohou si jej všichni prohlédnout i ve 3D podobě jako počítačovou animaci. Jsou-li s ním klienti spokojení, je jim současně s návrhem předložen také rozpočet chystané rekonstrukce. Pokud klient schválí i ten, nebrání nic tomu, aby se s ním pracovníci firmy Rekonstrukce bytů Praha dohodli na termínu, kdy se s rekonstrukcí začne a také skončí. Časový harmonogram prací jasně ukáže, jak bude rekonstrukce bytu probíhat. Klient si může kdykoli přijít zkontrolovat, zda se na rekonstrukci pracuje podle plánu. Termín ukončení se vždy podaří dodržet a přitom odvést řemeslné práce ve vynikající kvalitě. Proto mohou být klienti se službami firmy Rekonstrukce bytů Praha maximálně spokojení. Stejně tak klienti její pobočky, která se nachází v Brně. I u firmy Rekonstrukce bytů Brno si mohou zájemci o rekonstrukce objednat kvalitní služby poradenské, architektonické i řemeslné.